Proiecte de absolvire studenti [2020]

SELECTII

Cel mai bun proiect la licenta in 2020

Cristian Matei Muresan [Licenta Robotica Bistrita]

Cel mai bun proiect la masterat in 2020

Dorin Bogdan Muresan [Masterat Robotica Bistrita]

Oana Biro [Robotica Engleza Cluj]

Raluca Hote [Robotica Engleza Cluj]

Catalin Morar [Robotica Engleza Cluj]

Andreea Craciun [Robotica Engleza Cluj]

Stelian Chirtes [Robotica Engleza Cluj]

Vlad Albota [Robotica Engleza Cluj]

Mihai Gonciar [Robotica Engleza Cluj]

Janosy Zsolt [Robotica Engleza Cluj]

Andrei Mihai [Robotica Engleza Cluj]

Cristian Molinari [Robotica Engleza Cluj]

Paul Naros [Robotica Engleza Cluj]

Robert Podar [Robotica Engleza Cluj]

Eniko Tonko [Robotica Engleza Cluj]

Ramona Vedinas [Robotica Engleza Cluj]

Dan Tudor Lazar [Robotica Engleza Cluj]

Andrei George Indricut [Robotica Engleza Cluj]

Roxana Morar [Robotica Engleza Cluj]

Tamas Micsku [Robotica Engleza Cluj]

Octavian Barbos [Robotica Engleza Cluj]

Paula Andone [Robotica Engleza Cluj]

Radu Birjac [Robotica Engleza Cluj]

Otniel Catuna [Robotica Engleza Cluj]

Marius Sinu [Robotica Engleza Cluj]

Miruna Peris [Robotica Romana Cluj]

Beniamin Hrab [Robotica Romana Cluj]

Remus Gabriel Sumalan [Robotica Romana Cluj]

Raul Ionut Lascau [Robotica Romana Cluj]

Bogdan Parpauti [Robotica Romana Cluj]

David Rus [Robotica Romana Cluj]

Alexandru Calin Todoran [Robotica Romana Cluj]

Claudiu Tiganea [Robotica Romana Cluj]

Cristian Ticusan [Robotica Romana Cluj]

Elena Tauscher [Robotica Romana Cluj]

Adrian Talpos [Robotica Romana Cluj]

Ioan Stir [Robotica Romana Cluj]

Nicusor Stetco [Robotica Romana Cluj]

Alexandra Stefan [Robotica Romana Cluj]

Catalin Scoarta [Robotica Romana Cluj]

Diana Rus [Robotica Romana Cluj]

Robert Pascalau [Robotica Romana Cluj]

Denisa Nechita [Robotica Romana Cluj]

Raluca Mutu [Robotica Romana Cluj]

Ionut Mitrea [Robotica Romana Cluj]

Horea Marc [Robotica Romana Cluj]

Cristina Maier [Robotica Romana Cluj]

Mihai Lazar [Robotica Romana Cluj]

Ionut Zima [Robotica Romana Cluj]

Lorand Kiraly [Robotica Romana Cluj]

Alexandru Jutra [Robotica Romana Cluj]

Marian Jac [Robotica Romana Cluj]

Darius Hunyadi [Robotica Romana Cluj]

Mircea Hoza [Robotica Romana Cluj]

Alin Horsia [Robotica Romana Cluj]

Darius Han [Robotica Romana Cluj]

Ruxandra Fulea [Robotica Romana Cluj]

Razvan Dobie [Robotica Romana Cluj]

Andra Cristea [Robotica Romana Cluj]

Sergiu Coman [Robotica Romana Cluj]

Stefan Cardos [Robotica Romana Cluj]

Viorel Canpan [Robotica Romana Cluj]

David Szoke [Robotica Romana Cluj]

Florin Venter [Robotica Romana Cluj]

Cristian Verhon [Robotica Romana Cluj]

Octavian Ferent [Robotica Romana Cluj]

Calin Ionut Soporan [Robotica Romana Cluj]

Sergiu Somesan [Robotica Romana Cluj]

Laszlo Denes Kusztos [Robotica Romana Bistrita]

Peter Kiss [Robotica Romana Bistrita]

Vlad Chita [Robotica Romana Bistrita]

Calin Bogdan Onofrei [Robotica Romana Bistrita]

Roxana Ratiu [Robotica Romana Bistrita]

Rares Mustea [Robotica Romana Bistrita]

Danut Moldovan [Robotica Romana Bistrita]

Eugen Hognogiu [Robotica Romana Bistrita]

Adrian Flore [Robotica Romana Bistrita]

Adrian Vasile Bogdan [Robotica Romana Bistrita]

Cristina Iulia Mare [Robotica Romana Bistrita]

.... urmeaza si altele